From Fedora Project Wiki
(Created page with "== '''Test Matrix''' == {| class="wikitable sortable" border="1" ! Test Case !! Ovirt_Node_Spin !! References |- | QA:Testcase_Mediakit_ISO_Size | {{result|unknown|Sampl...") |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| <references/> | | <references/> | ||
|- | |- | ||
| [[QA: | | [[QA:Testcase_rsyslog]] | ||
| {{result|unknown|SampleUser}} | | {{result|unknown|SampleUser}} | ||
| <references/> | | <references/> | ||
|- | |- | ||
| [[QA:Testcase_OpenSSH]] | | [[QA:Testcase_OpenSSH]] | ||
| {{result|unknown|SampleUser}} | |||
| <references/> | |||
|- | |||
| [[QA:Testcase_collectd]] (TODO) | |||
| {{result|unknown|SampleUser}} | |||
| <references/> | |||
|- | |||
| [[QA:Testcase_ovirt-node]] (TODO) | |||
| {{result|unknown|SampleUser}} | | {{result|unknown|SampleUser}} | ||
| <references/> | | <references/> | ||
|} | |} |