From Fedora Project Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| [[QA:Testcase_ovirt-node]] (TODO) | | [[QA:Testcase_ovirt-node]] (TODO) | ||
| {{result|unknown|SampleUser}} | |||
| <references/> | |||
|- | |||
| [[QA:Testcase Virtualization libvirt guest operations]] (NEEDS CLEAN UP) | |||
| {{result|unknown|SampleUser}} | |||
| <references/> | |||
|- | |||
| [[QA:Testcase Virtualization libvirt host operations]] (NEEDS CLEAN UP) | |||
| {{result|unknown|SampleUser}} | |||
| <references/> | |||
|- | |||
| [[QA:Testcase_Virtualization_802.1q_Vlan]] | |||
| {{result|unknown|SampleUser}} | | {{result|unknown|SampleUser}} | ||
| <references/> | | <references/> | ||
|} | |} |