From Fedora Project Wiki

< Cs CZ

Revision as of 20:31, 19 September 2016 by Jibecfed (talk | contribs) (internal link cleaning)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Poslední novinky

Fedora 8 -- Werewolf (2007-11-08)

Poznámky k vydání - http://docs.fedoraproject.org/release-notes/f8/en_US/

Fedora 7 -- co, kdy a proč (2007-05-08)

Nová verze distribuce Fedora byla vydána 31. Května. Jmenuje se "Fedora 7" -- ne "Fedora Core 7". A je to nejambicióznější vydání Fedory, které jsme zatím provedli. Věřím, že když se ohlédneme na Fedora 7 za rok či dva - uvidíme, že rozhodnutí, které jsme v tomto vydání učinili byli nejrozsáhlejší jaké jsme za celou dobu existence Fedora Project udělali.

V jedné větě: "Fedora 7 především zlepšila způsob, jakým budou tvořeny všechny budoucí verze Fedory."

Více čtěte na https://www.redhat.com/archives/fedora-announce-list/2007-May/msg00002.html

Fedora 7 Test 4 (6.93) (2007-04-26)

Fedora Project s radostí oznamuje vydání poslední ze čtyř finálních testovacích verzí nového operačního systému Fedora 7!

Test 4 verze je určena pro beta uživatele. Nyní nadešel čas kdy MUSÍME mít podporu celé komunity. Bez této podpory selže podpora hardwaru i softwaru. Potřebujeme Vaši pomoc. Připojte se! Toto je poslední testovací verze před finálním vydáním distribuce Fedora 7, které je naplánováno na 24. Květen 2007.

Další informace najdete na http://fedoraproject.org/wiki/Releases/7/

Již přes dva miliony uživatelů Fedora Core 6 (Zod) (2007-03-05)

Fedora Core 6 dosáhla dvou milionů nainstalovaných instancí jen po 133 dnech od jejího vydání. Více informací najdete na naší statistické stránce. Rádi by jsme tímto poděkovali všem členům Fedora komunity za jejich účast a příspěvky a vyzvali ostatní k účasti na tomto projektu.

Pošlete nám Váš hardwarový profil

Pokuď jste hledali snadnou cestu jak přispět a pomoci Fedora projektu - nyní máte šanci. Ukažte nám na jakém hardwaru používáte Fedoru. Pomůže to zaměřit vývoj správným směrem a celkově zvýšit podporu Fedory a Linuxu pro různý hardware. Přečtěte si toto prohlášení pro více informací. DĚKUJEME VÁM.

Ostatní novinky