From Fedora Project Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| <references/> | | <references/> | ||
|- | |- | ||
| [[QA | | [[QA/TestCases/InstallSourceCdrom]] | ||
| {{result|unknown|SampleUser}} | |||
| <references/> | |||
|- | |||
| [[QA:Testcase_Boot_Methods_Pxeboot]] | |||
| {{result|unknown|SampleUser}} | | {{result|unknown|SampleUser}} | ||
| <references/> | | <references/> |