From Fedora Project Wiki
< BugZappers | HouseKeeping
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| | ||
|- style="color: white; background-color: #3074c2; font-weight: bold" | |- style="color: white; background-color: #3074c2; font-weight: bold" | ||
|Blocker|Alias|Bug Number | |Blocker||Alias||Bug Number | ||
|- | |- | ||
| Fedora 10 Alpha | F10Alpha | https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=446445 446445 | | Fedora 10 Alpha || F10Alpha || [https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=446445 446445] | ||
|- | |||
| Fedora 10 Beta || F10Beta || [https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=446447 446447] | |||
|- | |||
| Fedora 10 Preview || F10Preview || [https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=446449 446449] | |||
|- | |||
| Fedora 10 Blocker || F10Blocker || [https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=438943 438943] | |||
|- | |||
| Fedora 10 Target || F10Target || [https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=438994 438994] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |