From Fedora Project Wiki

< Ambassadors Join create user page

Revision as of 16:27, 13 March 2018 by Zdenek (talk | contribs) (Translated)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Note.png
Toto není úvodní stránka Stát se velvyslancem, tam začněte nejprve!
Important.png
Pro dokončení vyžaduje stav CLA+1
Pro úpravu wiki stránek musíte mít nyní status CLA + 1 (což znamená, že patříte do další FAS skupiny, než skupiny související s CLA). Pokud editovat wiki nemůžete, přeskočte tento krok a pracujte s vaším mentorem na dočasném řešení. Až budete schopni, musíte na své uživatelské stránce uvést svou biografii.

Vytvoření uživatelské stránky vám umožní představit se komunitě Fedory. Tyto stránky vám umožní na veřejném místě uvést užitečné informace, jako je váš e-mail, vaše skutečné jméno nebo vaše IRC nick tak, aby vás ostatní mohli kontaktovat. Můžete zde také uvést užitečné odkazy, části kódu nebo cokoli jiného, co chcete sdílet. Vaše uživatelská stránka je vaším vlastním prostorem, takže si ji upravte tak, jak si přejete. Zde je to, co musíte udělat pro vytvoření uživatelské stránky:

  1. Přejděte na svou uživatelskou stránku.
  2. V horní části klikněte na Vytvořit a začněte upravovat uživatelskou stránku. Pokud jste již vytvořili uživatelskou stránku, klikněte na Editovat.
  3. Do textového pole napište něco o sobě. Váš úvod může obsahovat vše, co byste chtěli, ale prosím napište to v angličtině.
  4. Po dokončení psaní klepněte na tlačítko Publikovat

Zde je několik nápadů, co lze zahrnout do úvodu:

  • Emailová adresa
  • Osobní domácí webová stránka nebo blog
  • IRC kanály, které často navštevujete
  • Co děláte nebo co chcete dělat v Projektu Fedora

Zatímco uživatelská stránka wiki může být vytvořena pouze prostým textem, pravděpodobně budete chtít přidat nějaké nadpisy, tučný text nebo obrázek. Ty mohou být přidány pomocí značek. Každá stránka na této wiki je vytvořena z těchto značek, takže můžete použít jakoukoli existující stránku jako příklad. Můžete také zvážit návštěvu stránky Nápověda:Editace a přečíst si podrobnější návod jak vytvářet stránky.

Pokud máte zájem o příklady, tato šablona uživatelského profilu poskytuje základní rozložení, které můžete zkopírovat. Můžete se také podívat na značky použitých na stránkách ostatních uživatelů. Zde je výběr některých, které se vymykají: