Infrastructure/sk

From FedoraProject

< Infrastructure(Difference between revisions)
Jump to: navigation, search
(Naša Architecture)
(added autolang feature)
 
(2 intermediate revisions by one user not shown)
Line 1: Line 1:
 
{{header|infra}}
 
{{header|infra}}
{{lang|en|ru|sk|page=Infrastructure}}
+
{{autolang}}
  
  
Line 21: Line 21:
  
 
=== IRC ===
 
=== IRC ===
Môžete nás nájst na: #fedora-admin kanáli na [http://freenode.net/ freenode]. A zároveň mávame týždenné stretnutia (mítingy) na  #fedora-meeting.  Pre bližšie informácie pozri [[/Meetings|  Meetings]].
+
Môžete nás nájst na: #fedora-admin kanáli na [http://freenode.net/ freenode]. A zároveň mávame týždenné stretnutia (mítingy) na  #fedora-meeting.  Pre bližšie informácie pozri [https://fedoraproject.org/wiki/Infrastructure/Meetings|  Meetings].
  
 
=== Mailing list ===
 
=== Mailing list ===
Line 50: Line 50:
 
Chyby v programe súvisiace s Fedora Infraštruktúrov sú zaznamenávané Trakovacom systéme dostupnom na https://fedorahosted.org/fedora-infrastructure/.  Viac informácii o prístupe a používaní tohto systému nájdete na stránke [[Infrastructure/Tickets|  Infraštruktúra prípady]]  
 
Chyby v programe súvisiace s Fedora Infraštruktúrov sú zaznamenávané Trakovacom systéme dostupnom na https://fedorahosted.org/fedora-infrastructure/.  Viac informácii o prístupe a používaní tohto systému nájdete na stránke [[Infrastructure/Tickets|  Infraštruktúra prípady]]  
  
Uistite sa, že ste videli stránku [[/CommonProblems| Bežné problémy]] a [[/ReportProblem| Nahlásiť Problém]] predtým ako nahlásite chybu v programe (bug).
+
Uistite sa, že ste videli stránku [[Infrastructure/CommonProblems| Bežné problémy]] a [[Infrastructure/ReportProblem| Nahlásiť Problém]] predtým ako nahlásite chybu v programe (bug).
 
[[Category:Infrastructure]]
 
[[Category:Infrastructure]]
 
[[Category:Fedora sub-projects]]
 
[[Category:Fedora sub-projects]]

Latest revision as of 20:25, 11 November 2011

Infrastructure InfrastructureTeamN1.png


Contents

[edit] Prispievateľské role v Projekte Infraštruktúra

Idea.png
Prispievateľské Role
Na tejto stránke sú len návrhy pre prispievaťeľské role. Len Vaša predstavivosť určuje limity.

Join OSDeveloper.png
OS Developer

Join WebDeveloper.png
Web Developer alebo Administrátor

[edit] O Nás

Tím Infrastructúry pozostáva z horlivých dobrovoľníkov a profesionálov, ktorí poskytujú servre, nástroje a služby pre Projekt Fedora. My sme tí ľudia, ktorí sa starajú o servre zapojené v Projekte Fedora a zároveň my sme tí, čo vytvárajú nové aplikácie, ktoré uľahčujú proces vývoja Fedory. Sme po celom svete a primárne komunikujeme cez IRC a naše mailing listy.

[edit] IRC

Môžete nás nájst na: #fedora-admin kanáli na freenode. A zároveň mávame týždenné stretnutia (mítingy) na #fedora-meeting. Pre bližšie informácie pozri Meetings.

[edit] Mailing list

Mailing list pre project Fedora Infrastructúra je: infrastructure@lists.fedoraproject.org .

Fedora je známa tým, že používa a vyvíja nové technológie, Tím Infraštructry často používa tieto technológie. Rovnako, ako vždy sa zaujímame o diskusie o týchto technológiách na akademickej úrovni a teoreticky.

[edit] Pridaj sa do Fedora Infraštruktúry

Si pripravený pracovať pre tím Fedora Infraštruktúra? Hľadáme rozumných, odhodlaných systémových administrátorov a vývojárov ktorí by pomohli s údržbou a správou našich systémov a v písaní kódu. Tím Fedora Infraštruktúra je perfektný spôsob, ako vrátiť späť komunite. Pozrite si našu stránku Začíname

[edit] Naša Architektúra

Technický prehľad je dostupný online na stránke Sieťová Architektúra. Pre bližie informácie o našich o našich funkcionároch a vedení architektúry prejdite našu stránku Funkcionári.

[edit] Fedora Services

Tím Infrastructúry vyvinul, rozmiestnil, a súčasne spravuje rôzne služby pre Project Fedora.

Chceš pracovať s nami pre Projekt? Pozri sekciu Request For Resources

Všimnite si, že pre skripty and služby napísané obzvlášť pre Projekt Fedora, máme politiku o používaní GPLv2+ alebo LGPLv2+ , okrem tých vecí, ktoré prediskutujeme a rozhodneme, že je potrebný iný typ licencovania. Pozri Infrastructure Licensing Politiku pre bližšie detaily a odpovede na často kladené otázky.

[edit] Štandardné Operačné Procedúry

Pracuješ na prípade a potrebuješ si zapamätať, ktorý príkaz spustiť pre vytvorenie nového hostovaného projektu? Alebo si si všimol, že nejaká služba nepracuje a chcel by si to zistiť čo sa s ňou stalo? Category:Infrastructure SOPs stránky obsahujú inštrukcie pre bežné situácie/pády, s ktorými sa môžes stretnúť a zároveň informácie ako postupovať pri ich odstraňovaní.

[edit] Chyby v programe (buggy)

Chyby v programe súvisiace s Fedora Infraštruktúrov sú zaznamenávané Trakovacom systéme dostupnom na https://fedorahosted.org/fedora-infrastructure/. Viac informácii o prístupe a používaní tohto systému nájdete na stránke Infraštruktúra prípady

Uistite sa, že ste videli stránku Bežné problémy a Nahlásiť Problém predtým ako nahlásite chybu v programe (bug).