From Fedora Project Wiki

Template documentation [edit]

This documentation is transcluded from Template:Common bugs header shared/cs/doc. It will not be transcluded on pages that use this template.
Tato šablona je zahrnuta do šablon Template:Common_bugs_header_prerelease/cs a Template:Common_bugs_header_stable_release/cs, které jsou SUBSTITUOVANÉ (ne zahrnuté) na stránce běžných chyb.

Moje chyba není uvedena

Ne každá chyba je uvedena na této stránce, ale Bugzilla by měla být komplexní databází známých chyb. Tato stránka je výběrem z chyb nejčastěji diskutovaných na našich mailových konferencích a fórech.

Chcete-li zjistit, zda již byla vaše chyba hlášena, můžete prohledat Bugzillu. V případě, že dosud nebyla nahlášena, vás tímto chceme povzbudit k pomoci zlepšit Fedoru pro sebe a ostatní. Průvodce chyb a požadavků na nové funkce byl připraven, aby vám pomohl.

Pokud si myslíte, že by již nahlášenéný problém měl být doplněn na ""tuto"" stránku, protože se s ním běžně setkáváme, můžete:

  • Přidat ho sami, pokud máte přístup k wiki. Instrukce pro běžné chyby poskytují návod, jak správně přidat záznam na stránku, ale nejdůležitější je se ujistit, že je uveden záznam o chybě - nebojte se, pokud nebudete mít formátovaní úplně v pořádku, to můžeme vyčistit později.
  • Nebo přidejte klíčové slovo CommonBugs do záznamu chyby. Někdo z Kvality týmu zkontroluje problém, aby zjistil, zda by měla být tato chyba uvedena na seznamu běžných chyb. Chcete-li urychlit svůj požadavek, přidejte prosím poznámku do záznamu chyby, která zahrnuje
    1. shrnutí problému
    2. jakákoli známá řešení
    3. posouzení o dopadu na uživatele Fedory

Pro referenci, můžete prohledat Bugzillu s chybami označených jako CommonBugs:

  • CommonBugs? (chyby obsahující klíčové slovo CommonBugs, ale ještě nemají odkaz na tuto stránku)
  • CommonBugs+ (chyby obsahující klíčové slovo CommonBugs a obsahují odkaz na tuto stránku)