From Fedora Project Wiki


Warning.png
This is a page that describes policies of the Fedora Project.
For policy pages, accuracy and clarity are important. You are encouraged to edit the wiki to improve it. If you have any substantive changes to make to this page, use the talk page to discuss the changes with other page maintainers. Do this before making the changes.

Крок 1: Пошук англомовної версії сторінки

Англійська є базовою мовою Вікі Проекту Fedora, тож сторінка, з якою ви працюєте, мусить мати англомовну версію. (Якщо вона відсутня, зверніться за довідкою до розділу #Керування перекладами без англомовної версії.)

Якщо вгорі сторінки вже наявний шаблон з доступними мовами, натисніть [редагувати] в правій частині цього мовного блоку і переходьте відразу до 4-го кроку, інакше - послідовно, до кроку 2.

Керування перекладами без англомовної версії

Якщо у створеної вами сторінки відсутній англомовний переклад, створіть нову сторінку з англійською версією, додайте шаблон {{autolang}} способом описаним вище, і потім додайте шаблон {{needs english}}. Це позначить сторінку, як таку, що потребує перекладу на англійську, який в свою чергу, стане базовим варіантом.

Крок 2: Додавання мовного шаблону

Перейдіть у режим редагування англомовної сторінки і на її початку додайте шаблон {{autolang}}:

{{autolang|base=yes}}

Частина base=yes являється обов’язковою для англомовного варіанту. Збережіть сторінку.

Крок 3: Створення мовного шаблону

Шаблон autolang {{autolang}} забезпечує відображення відповідних посилань мовного блоку. Після натиснення на неї відкриється сторінка редагування. Не змінюйте вміст сторінки і збережіть її. Потім перейдіть за посилання [редагувати] в правій частині мовного блоку.

Крок 4: Додавання своєї мови до шаблону

Тепер потрібно відредагувати блок, що приблизно виглядає так:

{{lang|en|page=Базовий заголовок сторінки}}

Текст між lang і page= є переліком мовних кодів. Додайте до нього код мови, на яку ви переклали сторінку. Скористайтесь цим списком щоб правильно визначити мовний код для використання в рушії MediaWiki.

Note.png
Будь ласка, зберігайте список в алфавітному порядку
Зберігайте список мовних кодів в алфавітному порядку. Це означає, наприклад, що німецька мова (de) має передувати англійській (en).

Крок 5: Створення нової сторінки

Для того, щоб створити нову сторінку перейдіть за посиланням червоного кольору з текстом вашої мови. Вставте шаблон {{autolang}} вгорі своєї сторінки, в цьому місці буде перелік мов. Упевніться у відсутності "base=yes" в шаблонах не-англомовних сторінок.

Перенесення сторінок з перекладом у старому форматі

Для перекладених сторінок, що знаходяться не в належному місці, виконайте вищевказані кроки з 1-го по 4-й. Після цього, скопіюйте заголовок нової сторінки (наприклад, "Fedora Project Wiki/uk"). Натисніть кнопку "перейменувати", що вгорі старої, і вставте нову назву сторінки в поле "Нова назва". Додайте вгорі нової сторінки {{autolang}}.