From Fedora Project Wiki
Toto není úvodní stránka Stát se velvyslancem, tam začněte nejprve!

Mentor je partner, který vás sponzoruje!

Mentoři jsou zkušení velvyslanci, kteří vám pomohou se rychle aklimatizovat v práci, která je od velvyslanců očekávána a zajišťují, aby velvyslanci v rámci Fedory podali odpovídající práci pro její řádnou reprezentaci.

  • Prosím, neočekávejte okamžitou odpověď. Většina mentorů má zaměstnání na plný úvazek, rodiny a mnoho zodpovědností v rámci Fedory. Prosím, buďte trpěliví.
  • Mentor NEBUDE iniciovat kontakt s vámi. Vy MUSÍTE iniciovat kontakt s mentorem.
  • Upozorňujeme také, že mentor není povinen vás přijmout. Možná budete muset vyzkoušet několik mentorů, než zjistíte, kdo má čas a prostor pro váš mentoring.

Výběr mentora

Každá hlavní oblast má seznam možných mentorů regionální velvyslaneců. Obraťte se na mentora prostřednictvím e-mailu a představte se. Uveďte prosím následující informace:

  • Váš hlavní cíl pro vstup do velvyslanců Fedory.
    • Poznámka: Mentor vás může požádat o jeho rozšíření, pokud je neúplný nebo se zdá být v rozporu s cíli velvyslanců Fedory.
  • Vaše wiki stránka uživatele Fedory. Pokud jste dosud nevytvořili uživatelskou stránku, navštivte prosím tuto stránku. Mentor odmítne vaši žádost, pokud nemáte wiki stránku uživatele Fedory.
  • Několik informací o tom, co jste dosud učinili, abyste podpořili Fedoru mezi vašimi kolegi/přáteli.

Tento e-mail pomůže mentorovi posoudit vaši vhodnost stát se velvyslancem.

Mentoři oblastních ambasadorů

Můžete získat pomoc od jednoho z těchto mentorů z vašeho regionu. Vezměte prosím na vědomí, že stav indikuje, zda velvyslanec je nebo není k dispozici. Odeslání e-mailu mentorovi, který není k dispozici nebo mimo vaši oblast bude mít za následek neurčité zpoždění!!!
"Mentoři oblastních ambasadorů jsou skupinou lidí - vybraných, navrhovaných a jmenovaných lidmi, nikolivě systémem vyšších pozic - založenou na důvěře (a na spoustě dalších faktů). Potenciální mentoři jsou nominováni stávajícími mentory nebo oblastí a potvrzeni FAmSCo orgánem - [1]. Pokud se chcete stát mentorem skupiny velvyslanců, buďte dobrým velvyslancem a pokud jste požádáni, dobrovolně pomáhejte, kde je potřeba. Jedním ze skvělých způsobů, jak se připravit, je být dobrým mentorem pro celý projekt." Mentoři se řídí definovaným postupem pro pomoc kandidátům, kteří se ucházejí o připojení k programu ambasadorů.

Severní Amerika (NA)

Dostupní

Latinská Amerika a Mexiko (LATAM)

Dostupní
Nedostupní

Evropa, Střední východ, Afrika (EMEA)

Dostupní
Nedostupní

Asie a Pacifik (APAC)

Dostupní
APAC Oceánie
APAC Greater China / 大中華地區
APAC Indie
Pokud jste studentem z Indie, doporučujeme vám, abyste se účastnili jednoho z mnoha projektů v rámci Fedory ještě předtím, než se stanete velvyslancem. Věříme, že vám to poskytne potřebné dovednosti a zkušenosti, abyste zvládli odpovědnost, která je od velvyslanece Fedory očekávána. Různé projekty jsou k dispozici na join.fedoraproject.org. Přihlaste se do mailové konference fedora-indie a přihlaste se k nám na IRC kanále #fedora-india.
Dostupní